Show all
  بهترین قصه‌گو برنده است از مجموعه‌ی «روایت در کسب و کار»، به شما نشان می‌دهد چه‌طور با سرمایه‌گذاری روی داستان سود کنید، چه‌طور با قصه در هر موقعیتی به همکاری و تعامل‌تان با دیگران بیفزایید و از درگیری‌ها دور بمانید و کمک می‌کند به چشم خود ببینید چه کارهای بزرگی از این واقعیت‌های کوچک که قصه نام گرفته‌اند، بر می‌آید.
  اگر مایلید راهکارهای علمی و مفیدی بیاموزید که در سطح جهانی برای برقراری ارتباط‌های کاریِ ضروری و سودمند استفاده می‌شوند و اگر دوست دارید راهتان برای رسیدن به موفقیت‌های شغلی، اجتناب از شکست‌های جبران‌ناپذیر و حل مشکلاتِ به‌ظاهر لاینحلِ کاری هموار شود، مجموعه‌ی «روایت در کسب و کار» انتشارات اطراف جایی در کتابخانه‌ی شما باز خواهد کرد.

  قصه‌ها کجا هستند؟

  آنت سیمونز، نویسنده‌ی بهترین قصه‌گو برنده است، می‌گوید برای پیدا کردن قصه‌ها نیازی نیست به جاهای عجیب و غریب سر بزنیم یا چیزهای عجیب و غریبی بخوانیم. حتی برای قصه‌گویی لزومی ندارد دنبال کسب توانایی خارق‌العاده‌ای هم رفت. همه‌ی ما قصه‌گویی بلدیم و همه‌ی ما قصه‌هایی برای گفتن داریم. قصه‌ها اطراف ما هستند و در زندگی روزمره‌ی ما معلق‌اند. «قصه‌ها در گوشه و کنار پرابهام و آشفتۀ زندگی واقعی، خانه کرده‌اند.» برای پیدا کردن قصه‌ی مورد نظرمان‌ و استفاده از آن فقط کافی‌ست کمی دقت کنیم و شگردهای ظریفی را یاد بگیریم. این کتاب یادتان می‌دهد قصه‌هایی را که دارید ولی به آنها التفاتی ندارید پیدا کنید و در موقعیت‌های مناسب برای دیگران تعریف‌شان کنید. یادتان می‌دهد چطور از دل زندگی روزمره‌تان قصه‌های به دردبخور بیرون بکشید. قصه‌هایی که اعتماد طرف مقابل شما را جلب می‌کنند، مفاهمه را تسهیل می‌کنند، کمک می‌کنند دیگران بفهمند توی سر شما چه می‌گذرد و نسبت به جهان و خرده‌ریزهایش چه حسی دارید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *