سامانه آنلاین برگزاری حراج:

فروش و ارائه صحیح محصول و خدمات یکی از اصلی ترین عوامل بقا و رشد هر سازمان است. این موضوع در شرایط اقتصادی موجود بیش از هر زمان دیگری اثر خود را به رخ می کشد. متخصصان شرکت همراه سامانه با بهره برداری از به روزترین تکنولوژی های برنامه نویسی اقدام به طراحی سامانه هوشمند فروش آنلاین و برگزاری حراج‌های آنلاین نموده است.

این سامانه می تواند به صورت مستقل و یا در کنار هر فروشگاه اینترنتی فرایند فروش رو از یک ساختار ایستا تبدیل به یک فروش فعال و هیجان انگیز نماید.


وجود پنل محتوایی قدرتمند در این سامانه فروشگاهی فضایی ساده و کاربردی را برای دسته بندی محصولات فروشگاه فراهم آورده و خروجی این محصولات بر روی پلتفرم همراه به صورت مناسب برای نمایشگرهای تلفن همراه طراحی شده و به مدیر سامانه دسترسی های لازم جهت دسته بندی و نمایش مناسب محصولات فراهم می آورد و کاربر نیز می تواند بر اساس سلیقه خود فضای نرم افزار را شخصی سازی نموده و انواع فیلترها را بر روی لیست محصولات اعمال نماید.


تمرکز بر جزئیات محصول امری مهم در انتخاب هوشنمدانه در فرایند خرید است. وجود دسترسی آسان و جذاب فضایی را فراهم آورده تا کاربر بتواند با بررسی دقیق تصاویر و اطلاعات محصول همه جوانب محصول را مورد بررس قرار دهد، همچنین مدیر فروشگاه می تواند با ثبت تخفیفات و پیشنهادات ویژه و اطلاع رسانی این موارد از طریق سامانه اعلانات نرم افزار توجه مشتریان مورد نظر را در بازه‌های خاص به محصولات ویژه جلب نماید. اعلانات نرم افزار از طریق نوتیفیکیشن و اس ام اس قابل اطلاع رسانی هستند.


فرایند تکمیل سفارش در این پلتفرم بر اساس ویژگی های تلفن همراه طراحی گردید تا کاربر بتواند با دسترسی ساده اطلاعاتی از قبیل نام دریافت کننده، محل دریافت سفارش و تاریخ و زمان دریافت را تعیین نماید.

همچنین امکاناتی از قبیل انتخاب محل از روی نقشه، ایجاد ادرس های منتخب ، ارسال پیام به همراه بسته و امکان انتخاب و سفارش بسته بندی‌های خاص برای محصولات در نظر گرفته شده و مدیر سیستم می تواند بر اساس نیازهای فروشگاه این امکانات را فعال و غیر فعال نماید.


در کنار روال مرسوم خرید متخصصان شرکت همراه سامانه اقدام به طراحی و پیاده سازی سامانه برگزاری حراج‌های آنلاین در ذیل فروشگاه نموده اند تا فرایند خرید را از حالت مرسوم به فعالیتی هیجان انگیز تبدیل نمایند. برای راه اندازی این سیستم کافیست مدیران فروشگاه محصولات خود را که قصد برگزاری حراج برای آنها را دارند از میان لیست محصولات خود انتخاب و شرایط برگزاری حراج را تعیین نمایند. تا لیست حراج ها در اختیار کاربران فروشگاه قرار گیرد و کاربران بتوانند پیشنهادات خود را برای برنده شدن در حراج در هر یک از حراج ها ثبت نمایند.


در صفحه مربوط به هر حراج کاربران می توانند پیشنهادات خود را به صورت دستی و اتوماتیک ثبت نمایند. قوانین مربوط به نحوه برگزاری حراج از قبیل میزان افزایش قیمت در هر پیشنهاد، محدودیت تعداد پیشنهاد، نحوه ورود مشتریان به هر حراج، کف و سقف قیمت هر حراج و محدودیت های زمانی در شروع و پایان هر حراج به صورت کامل توسط مدیران فروشگاه قابل تنظیم است. در نهایت بر اساس قوانین حراج برنده به صورت اتوماتیک تعیین شده و امکان خرید بر اساس روال طبیعی فروشگاه برای کاربر برنده فراهم می گردد.


در بخش حراج‌ها نیز داشبوردی برای هر کاربر در نظر گرفته شده تا خلاصه از فعالیت‌های خود در بخش حراج‌ها را در این بخش مشاهده نموده و عملکرد خود را بررسی و یا نسبت به نهایی سازی و پرداخت سفارشات خود اقدام نماید. همچنین امکان مشاهده جزئیات محصول و یا توضیحات فروشگاه درباره هر محصول در بخش حراج درنظر گرفته شده تا کاربران بتوانند با اطلاعات کامل نسبت به کالا در حراجی ها آن شرکت کنند. همچنین فروشگاه می تواند برای ورود هر کاربر به بخش حراج بلیط ورودی تعیین نماید. و کاربران به این وسیله مجوز ورود به بخش حراجی را در بازه‌های تعیین شده بدست می آوردد.