سامانه جامع آموزش زبان های خارجی اکسین چنل

یادگیری زبان خارجی با اکسین چنل

یادگیری زبان خارجی با اکسین چنل

4/5 - (4 امتیاز)

سرعت فوق العاده پیشرفت علوم در همه زمینه ها در سال‌های اخیر نیاز به ارتباط با زبان بین المللی را بیش از هر زمان به نیازی اساسی در زندگی افراد تبدیل کرده است.

امروزه تسلط به زبان بین الملل علاوه بر تسهیل ارتباط با دیگر فرهنگ ها راهی مهم برای دستیابی به بروزترین اطلاعات که عموما به صورت اسناد مکتوب یا تصویری به زبان انگلیسی در بستر اینترنت منشر می شوند را فراهم میاورد.

متخصصان شرکت همراه سامانه با توجه به گسترش روزافزون کاربرد تلفن همراه، با بهره گیری از به روزترین تکنولوژی های برنامه نویسی و با بررسی برترین استانداردهای آموزشی مبتنی بر تلفن همراه (M-Leaning) اقدام به تولید بستری کارا برای آموزش زبان انگلیسی نموده اند.

این بستر محیطی امن و کاربردی برای همه تولید کنندگان محتوای آموزش زبان را فراهم نموده تا با بهره گیری از این بستر بهترین خدمات را در اختیار کاربران خود قرار دهند.

سامانه جامع آموزش زبان های خارجی اکسین چنل
قرار دادن دروس آموزش مناسب سطح شما به صورت روزانه و هفتگی

جهت دانلود اپلیکیشن اکسین چنل از گوگل پلی که برای کاربران اندرویدی قرار داده شده است، کلیک کنید.

کاربران ios که تمایل به دریافت این برنامه دارند، میتوانند جهت دانلود اپلیکیشن اکسین چنل از  سیب اپ و دانلود اپلیکیشن اکسین چنل از  آی اپس روی این لینک ها کلیک نمایند.

برای استفاده از امکانات میتوانید به سایت اکسین چنل نیز مراجعه کنید.

سایت اکسین چنل - آموزش جامع زبان های خارجی

انتخاب سطح مورد نظر

برگزیدن سطح و ثبت نام در دوره آموزشی
انتخاب سطح مناسب برای شروع یادگیری زبان

در اکسین چنل جهت بهره مندی بیشتر شما از دروس ارائه شده، سطح بندی مناسبی در نظر گرفته شده است. شما میتوانید با انتخاب سطح مورد نظر خود و پرداخت مبلغی بسیار مناسب از کلاسهای آموزشی ما بهره مند شوید و در مدتی کوتاه زبان خود را به سادگی تقویت کنید.

بعد از انتخاب سطح مورد نظر خود و پیش از پرداخت مبلغ، توضیحات تکمیلی به شما داده می شود که در صورت تمایل به دریافت آموزش های دوره میتوانید با زدن دکمه ثبت نام باقی مراحل را طی کرده و آموزش ها را به صورت مرتب دریافت کنید.

در صورت عدم رضایت از ما میتوانید تا مدت 7 روز استفاده از برنامه، تقاضای برگشت هزینه ثبت نام خود را کنید و تمامی مبلغ پرداختی خود را دریافت کنید.

ارائه دروس آموزشی طبق سطح انتخابی شما

پس از ثبت نام در دوره های آموزشی سطح دلخواه خود، امکانات برنامه به صورت خودکار برای شما فعال می شود و میتوانید برنامه های آموزشی را به صورت روزانه و هفتگی دریافت کنید.

تمامی دروس ارائه شده در بخش آرشیو قابل دسترسی هستند که در صورت تمایل می توانید دروس هفته های گذشته را نیز مرور کنید. همچنین امکان دانلود تمامی محتواهای ارائه شده نیز برای شما قرار داده شده است.

با اکسین چنل لذت آموزشی متفاوت را در محیطی کاملا کاربر پسند تجربه کنید. این برنامه مناسب برای تمامی دستگاه های موبایل هوشمند بوده و به سادگی قابل استفاده است.

امکان دانلود تمامی دروس ارائه شده
آرشیو تمامی دروس ارائه شده طبق سطح انتخابی شما

ویدئوهای آموزشی در اکسین چنل

ویدیوهای آموزشی زبان
آموزش زبان با فیلم

محتوای ویدئویی یکی از تاثیرگذارترین و مهم ترین بخش های آموزش در متدهای همراه آموزشی است.

محتوای ویدئویی در ساختار آموزشی اکسین چنل بر اساس استاندارهای جهانی M-Learning و تحت مجوز انجمن آموزش اروپا انجام می پذیرد و همه الزامات و محدودیت های رسانه در تولید آن در نظر گرفته شده است.

 تمرینات مربوط به آموزش لغت

در این تمرینات تلاش بر آن بوده تا با تمرکز بر تلفظ صحیح کلمات از طریق پخش تلفظ کلمات باصدای مدرسین Native و تطبیق تلفظ کاربر با صدای پخش شده دقیق ترین تلفظ به کاربر آموزش داده شود.

علاوه بر این قرارگیری تصاویر مربوط به هر لغت به همراه ترجمه فارسی شرایطی را برای کاربران با تسلط کمتر فراهم آورده است تا بتوانند اطلاعات اولیه مناسبی را در مورد هر لغت بدست آورند.

آشنایی با لغات زبان های خارجی کاربردی
نمایش تصویرهای مرتبط با لغات جهت بهتر به خاطر سپردن

تمرکز بر ادای جملات کاربردی

جملات پر استفاده در زبان های مختلف خارجی
آشنایی با جملات پر کاربرد زبانهای خارجی

جملات در هر زبان کوچکترین گزاره‌های معنادار برای انتقال مفاهیم و برقراری تعامل با دیگران است.

در این تمرینات تلاش بر آن بوده تا با تکرار جملات کاربردی که غالبا از کلمات آموزش داده شده در بخش لغات تشکیل شده اند و تطبیق تلفظ با تلفظ ارائه شده از مدرس، به تدریج اعتماد به نفس کاربر در ادای جملات معنادار افزایش یابد.

افزایش قدرت بیان در کنار تسلط بر لغات گامی موثر در آموزش مهارت‌های گوش دادن و بیان کردن را در پی خواهد داشت.

تلاش بر انتخاب گزینه صحیح

در این تمرینات که یکی از مرسوم ترین شکل‌های ارائه سوال در هر آزمون است، تلاش بر آن بوده تا با ارائه دسترسی های کاربردی و ساده (User Friendly)  در اختیار کاربر قرار بگیرد.

در این سوالات این قابلیت پیش بینی شده تا طراح سوال بتواند متن سوال و یا گزینه های پاسخ رو به صورت چندرسانه‌ای (متن، تصویر، صوت و فیلم) ثبت نماید.

برگزیدن واژه مناسب برای جای خالی
پر کردن جای خالی با کلمه مناسب

مرتب کردن جملات در هم ریخته

جمله صحیح بعد از مرتب کردن کلمات به هم ریخته
مرتب کردن جملات در هم ریخته برای ادای صحیح جمله

مرتب سازی جملات در هم ریخته از جمله تمرینات کاربردی در زمینه افزایش مهارت در استفاده صحیح از کلمات در ساختار جملات است.

در طراحی این تمرین تلاش بر آن بوده تا فضایی ساده و کاربردی برای انجام تمرین فراهم شود تا کاربر بتواند در محیطی کاملا مناسب و جذاب، زبان خارجی را بهتر بیاموزد. 

با انجام این تمرین میتوانید مهارت جمله سازی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. در حین انجام این تمرین با زدن دکمه help میتوانید راهنمایی های لازم را دریافت کنید و به کمک آن جمله را به صورت صحیح ادا کنید. سپس با زدن دکمه check پاسخ خود را مورد بررسی قرار دهید و ساختار مناسب جمله را به خاطر بسپارید.

انجام این تمرین در روال تثبیت آموزش زبان خارجی فرایندی اثر گذار خواهد بود.

تمرینات نوشتن (Writing)

توانایی نوشتن به زبان خارجی، (Writing) به عنوان یکی از اصلی ترین مهارت‌های آموزش زبان در ساختار پلتفرم ارائه شده به صورت ترکیبی هوشمند با مهارت گوش دادن (Listening) پیاده سازی شده است تا این مهارت نیز به صورتی ماندگار برای زبان آموز تثبیت گردد.

نوشتن هر آنچه که در فایل صوتی به گوش میرسد
گوش دهید و بنویسید

 انجام تمرینات درک مطلب

پاسخ به سوالات درک مطلب
درک مطلب - متن همراه با فایل صوتی

درک مطالب در قالب متن، تصویر، فیلم و صوت یکی دیگر از مهارت‌های مهم در آموزش زبان‌های خارجی است که همواره به عنوان یک سوال کلیدی در هر آزمون مربوط به زبان طرح می گردد. این مهارت یکی از شاخص‌‌های اساسی در تعیین میزان تسلط زبان آموز بر ابعاد زبان مورد آموزش است.

در پلتفرم طراحی شده درک مطلب به صورتی کاملا هوشمند و با قابلیت ارائه در انواع محتوای چندرسانه‌ای ارائه گردیده است.

در پایان ارائه مطلب می توان انواع سوالات مربوط به محتوا را در قالب سوالات صحیح و غلط، چند گزینه‌ای، نوشتاری و غیره مطرح و اطلاعات زبان آموز را محک زد.

oxin channel سرویس معلم خصوصی

در کنار تمرینات استاندارد و کاربردی وجود یک مدرس مسلط بر نکات کاربردی زبان خارجی می تواند به عنوان بهترین مکمل برای یک سرویس آموزشی باشد.

متخصصان شرکت همراه سامانه بستری را فراهم نموده اند تا زبان آموز بتواند در بستری امن و کاربردی ارتباطی چندرسانه ای با مدرس برقرار نماید. این فضا تمامی امکانات یک چت روم دو نفره با قابلییت ایجاد گروه‌های چند نفره و کانال های آموزشی یک نفره را با ظاهری جذاب و کاربردی فراهم آورده است.

بخش help و about  اکسین چنل

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه کار کردن اکسین چنل می توانید با مراجعه به بخش help اطلاعات بسیار جامعی را به دست آورید.

اطلاعاتی که در این بخش قابل دسترسی هستند، شامل موارد زیر می شود:

  1. راهنمای جامع استفاده از برنامه.
  2. آشنایی با امکانات لایو باکس.
  3. آشنایی با طریقه پشتیبانی کاربران.
  4. راهنمای طریقه ثبت نام.
  5. چگونگی تغییر سطح.
  6. طریقه انجام تمرین های روزانه.
  7. چگونگی بهره مندی از کلاسهای معلم خصوصی و آنلاین.
  8. و بسیاری دیگر از اطلاعات که با مراجعه به این بخش میتوانید کسب کنید.

همچنین در بخش about میتوانید اطلاعات بسیار جامعی را در مورد نحوه عملکرد و طریقه کارکرد ما کسب کنید و آدرس سایت و آدرس کانال تلگرامی را نیز مشاهده کنید. همچنین در صورت به روز شدن نرم افزار در این بخش میتوانید اقدام به دانلود آخرین نسخه از نرم افزار کنید.

بخش راهنمایی جامع و چگونگی استفاده از اکسین چنل
بخش درباره ما جامع اکسین چنل