برگزاری حراج های آنلاین بیدونت

برگزاری حراج های آنلاین بیدونت

برگزاری حراج های آنلاین بیدونت

4.5/5 - (2 امتیاز)

در کنار روال مرسوم خرید متخصصان شرکت همراه سامانه اقدام به طراحی و پیاده سازی سامانه برگزاری حراج‌های آنلاین در ذیل فروشگاه نموده اند تا فرایند خرید را از حالت مرسوم به فعالیتی هیجان انگیز تبدیل نمایند.

برای راه اندازی این سیستم کافیست مدیران فروشگاه محصولات خود را که قصد برگزاری حراج برای آنها را دارند از میان لیست محصولات خود انتخاب و شرایط برگزاری حراج را تعیین نمایند تا لیست حراج ها در اختیار کاربران فروشگاه قرار گیرد. و کاربران بتوانند پیشنهادات خود را برای برنده شدن در حراج در هر یک از حراج ها ثبت نمایند.

هنگامی که وارد برنامه میشوید،‌ با لیستی از محصولات حراجی مواجه میشوید که با دیدن کامل صفحه میتوانید کالای مورد نظر را بیابید و پیشنهادی برای قیمت خرید آن قرار دهید.

قوانین حراج محصولات در بیدونت

در صفحه مربوط به هر حراج کاربران می توانند پیشنهادات خود را به صورت دستی و اتوماتیک ثبت نمایند.

قوانین مربوط به نحوه برگزاری حراج از قبیل:

 1. میزان افزایش قیمت در هر پیشنهاد.
 2. محدودیت تعداد پیشنهاد.
 3. نحوه ورود مشتریان به هر حراج.
 4. کف و سقف قیمت هر حراج.
 5. و محدودیت های زمانی در شروع و پایان هر حراج.

به صورت کامل توسط مدیران فروشگاه قابل تنظیم است.

در نهایت بر اساس قوانین حراج برنده به صورت اتوماتیک تعیین شده و امکان خرید بر اساس روال طبیعی فروشگاه برای کاربر برنده فراهم می گردد.

نکات لازم برای شرکت در حراجی ها

برای دریافت مجوز جهت شرکت در حراجی های بیدونت باید بیدبن تهیه کنید. برای تهیه باید به بخش خرید بیدبن مراجعه کنید که در این بخش میتوانید بسته های بیدبن دلخواه و مد نظر خود را تهیه کنید. نکته مهم برای انجام این کار این است که در ابتدا اقدام به خرید بیدبن به تعداد بالا نکنید زیرا در ابتدا تمامی ترفند های برنده شدن در حراجی ها را به خوبی نمیدانید.

خرید بیدبن برای شرکت در حراجی های بیدونت

شرایط دریافت بیدبن رایگان

در صورتی که فعالیت های زیر را انجام دهید،‌ میتوانید بیدبن رایگان دریافت کنید:

 • در صورتی که امتیاز ۵ ستاره به بیدونت بدهید،‌ میتوانید صاحب ۱۰۰ بیدبن رایگان شوید.
 • اگر بیدونت را به دیگران معرفی کنید و خریدی از سمت آن ها انجام شود،‌ میتوانید معادل اولین خرید آنها بیدبن رایگان بگیرید.
 • در صورت مشاهده ویدیو های کوتاه تبلیغاتی بیدونت،‌ میتوانید به ازای هر فیلم،‌ ۵ بیدبن رایگان دریافت کنید.
 • ما را در اینستاگرام دنبال کنید و با توجه به نکاتی که در آنجا ذکر میشود،‌ خود را صاحب بیدبن رایگان کنید.

طریقه به حراج گذاشتن محصولات

قیمت واقعی کالا هایی که برای حراج قرار داده شده اند را میتوانید در کنار عکس محصول مشاهده کنید. همچنین حداکثر قیمت حراج مشخص شده است زیرا قیمت حراجی نباید از قیمت واقعی کالا بالا تر برود.

یک کالای حراجی در صورتی به شما تعلق میگیرد که بعد از گذشت ۱۰ ثانیه،‌ فردی دیگر پیشنهادی جدید تر و بالا تر ندهد. این گفته بدان معناست که یک زمان سنج برای مدت ۱۰ ثانیه در کنار محصول وجود دارد و به ازای هر دفعه که یک پیشنهاد جدید ثبت میشود،‌ شمارش معکوس آغاز میشود. اگر پیش از رسیدن این زمان به صفر،‌ کاربری دیگر پیشنهادی بالاتر و جدیدتر را ندهد،‌ آخرین شرکت کننده به عنوان برنده معرفی میشود و در غیر این صورت این روند تا زمانی ادامه میابد تا در نهایت یک شخص،‌ برنده محصول مورد نظر خود شود.

برای محصولاتی که قیمت بالایی دارند،‌ یک ضریب حراج برای آن ها در نظر گرفته میشود، دلیل این کار این است که قیمت های پیشنهادی با ضریب بیشتری رشد کنند و در نتیجه مدت زمان حراجی کاهش یابد. برای مثال ضریب ۲ برای کالا اعلام میشود و بدین معناست که قیمت واقعی بیدبن که ۲۵ تومان است،‌ اکنون ۵۰ تومان حساب میشود و به ازای هر پیشنهاد مبلغ ۵۰ تومان به قیمت محصول اضافه میشود.

برخی از کالا ها ظرف مدت چند ساعت به فروش میرسند و برخی دیگر امکان دارد که تا چندین روز هم ادامه داشته باشد زیرا این مساله کاملا به محبوبیت یک محصول حراج شده بستگی دارد.

امکان قرار دادن پیشنهاد به صورت اتوماتیک

برای آن که در زمان خود صرفه جویی کنید و همچنین پیشنهاد های حساب شده ای را مطرح کنید،‌ میتوانید از قابلیت‌ ثبت پیشنهاد اتوماتیک که بسیار کاربردی است،‌ استفاده کنید. برای انجام این کار تنها کافیست که تعداد بیدبن مورد نظر خود را وارد کنید،‌ ازین پس بیدونت به صورت اتوماتیک و خودکار برای شما پیشنهاد های به موقع و خوبی را به ثبت میرساند.

امکان قرار دادن پیشنهاد به صورت اتوماتیک - بیدبن اتوماتیک

طریقه ارسال کالا برای شرکت کننده برنده

افرادی که جز برندگان بیدونت معرفی شده اند،‌ باید تا ۲۴ ساعت از طریق درگاه اقدام به پرداخت قیمت کالا کنند و بعد از چند روز محصول خود را درب منزل خود دریافت کنند. هزینه ارسال تمامی کالا ها به سراسر کشور ها به صورت کاملا رایگان است.

فردی که در یک حراجی برنده شده است اما قصد خرید آن محصول را ندارد،‌ میتواند به اندازه ۲ برابر بیدبن هایی که برای خرید پرداخت کرده است را از بیدونت دریافت کند.

امکانات بیدونت

در بخش حراج‌ها نیز داشبوردی برای هر کاربر در نظر گرفته شده تا خلاصه از فعالیت‌های خود در بخش حراج‌ها را در این بخش مشاهده نموده و عملکرد خود را بررسی و یا نسبت به نهایی سازی و پرداخت سفارشات خود اقدام نماید.

همچنین امکان مشاهده جزئیات محصول و یا توضیحات فروشگاه درباره هر محصول در بخش حراج درنظر گرفته شده تا کاربران بتوانند با اطلاعات کامل نسبت به کالا در حراجی ها آن شرکت کنند.

همچنین فروشگاه می تواند برای ورود هر کاربر به بخش حراج بلیط ورودی تعیین نماید و کاربران به این وسیله مجوز ورود به بخش حراجی را در بازه‌های تعیین شده بدست می آورد.

مشاهده برنده حراجی ها
برنده حراجی ها در بیدونت

در بیدونت بخشی قرار داده شده است که میتوانید برنده ها را به همراه اطلاعات حراجی مشاهده کنید. توجه داشته باشید که سقف قیمت حراجی ها تقریبا به اندازه ۵۰ درصد پایین تر از قیمت واقعی کالا است.

امکانات بخش حراج های من

در این بخش میتوانید لیست حراج هایی را که در آن شرکت کرده اید را مشاهده کنید.

حراج های من - شرکت کاربر در حراجی ها
امکانات بخش به زودی
به زودی - کالاهایی که به زودی حراج خواهند شد

کالایی که شما قصد خرید آن را دارید اما در بخش محصولات حراج شده،‌ موفق به یافتن آن نشده اید را میتوانید در قسمت به زودی به دنبال آن باشید. در این بخش لیست حراجی هایی که به زودی قرار داده میشوند را شاهد خواهید بود.

مراجعه به این بخش اطلاعات خوبی را به شما میدهد و میتوانید به سادگی روز و ساعت باقی مانده تا شروع حراجی،‌ قیمت واقعی و حداکثر قیمت حراجی را مشاهده کنید. این اطلاعات به شما کمک میکند که برای شرکت در حراجی بتوانید برنامه ریزی کنید.

بخش پروفایل بیدونت

برای آن که از میزان و نحوه فعالیت خود مطلع شوید،‌ میتوانید به بخش پروفایل مراجعه کنید.

اطلاعاتی که در بخش پروفایل برای شما قابل دسترسی است، شامل موارد زیر میشود:

 • تعداد دفعاتی که در حراجی ها شرکت کرده اید.
 • تعداد پیشنهاد هایی که برای کالا ها ثبت کرده اید.
 • تعداد محصولاتی که موفق به برنده شدن آن ها در حراجی ها شده اید.
 • خرید های نهایی را نیز به صورت کامل با جزییات میتوانید مشاهده کنید.